BARCELONA

LA GRAN FINAL
25/08/2018

JA TENIM ELS PRIMERS
EQUIPS CLASSIFICATS!

  • 1. CONOS SQUAD
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. LOLO SUAZO
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. SERCOTEL HOTELS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. Lluç Team
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. EMPERATRIZ
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 6. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 7. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 8. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 9. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. PELUKIS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. CORTICOIDES
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. úlTEAMesAndorra
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. FEB
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. BARlors
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 6. FALSAS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 7. Y LA PIVOT PA CUANDO?
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 8. CITY TEAM
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 10. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. CROSSVERS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 2. PANATHIMANKoS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 3. Cherokers
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 4. Skyhook hueso
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 5. Faliou
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 6. SHCHASNOVICH
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 7. SERRUCHO AMOLAO
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 8. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. ESTUPENDASTIC
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 2. Esplugues
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 3. 4M
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 4. TRONADES
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 5. SOGTULAPDT
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 6. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 7. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 8. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 9. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. BABY BULLS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. ELS APLATANATS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. KLK PASA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 4. Hot dicks
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 5. WITNESS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 6. ELS MENDAS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 7. ESTRELLA COPA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 8. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. CSK LA ROPA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. Kinder Bueno
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. Big4
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 4. Pivones
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 5. WASP SQUAD
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 6. GLBERTORPES
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 7. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 8. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 9. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. FLORETES
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. Marco Polo
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. Mataró Heat
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. Los UBSA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. Jelly Fam
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 6. NBA Masters
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 7. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 8. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 9. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. WARGIRLS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. CB L’ESCALA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. Les Vidrerenques
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. The Thunders
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. Small Ball
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 6. B&M
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 7. LAS WARRIORS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 8. PA MALA YO
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 10. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. CENG ARTESA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. WHITESTARS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. The Shooters
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. Lau Basketball
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. MM 3x3 Academy Torelló 5
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 6. BIG FOUR
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 7. STREETBASKET
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 8. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 10. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 1. JUNIORS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Lleida
  • 2. CHARLOTTE HORNETS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Girona
  • 3. 3×3 Academy Torelló 5
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Caldes de Malavella
  • 4. Dimonietes
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Badalona
  • 5. MINI SAN PEPITAS
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ El Masnou
  • 6. HIGH LEVEL
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Igualada
  • 7. JUGONAS AL ATAQUE
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Tarragona
  • 8. MAPILLA
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Mataró
  • 9. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Torelló
  • 10. _______
    1r classificat Circuit 3×3 FCBQ Sitges
  • 11. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ
  • 12. _______
    a determinar segons puntuació final del Circuit 3×3 FCBQ